Restaurace

Autentické neapolské recepty, pravé italské suroviny, přátelská a přívětivá atmosféra nejen pro děti… kde jsme, v Praze nebo Neapoli?

Už brzy otevíráme Rossopomodoro Praha a jsme připraveni naservírovat vám ty nejlepší neapolské pokrmy. Těšit se můžete na spoustu výborné pizzy, ale k objevování je toho mnohem víc! Předkrmy, těstoviny nebo lahodné dezerty, to vše přímo z rukou italských kuchařů. Pizzu pro vás připraví v pravé italské peci pizzaiolo, a k tomu nabídnou bohaté zkušenosti z dobře zavedeného italského řetězce restaurací.

Rossopomodoro Praha najdete ve druhém patře nákupního centra Palladium: v brzké době se těšíme na vás všechny! Ať už tvoříte pár, přijdete s rodinou, o samotě, ve velké skupině přátel nebo u nás zatoužíte uspořádat firemní večírek. Navíc jsme pro všechny naše malé hosty připravili barevný dětský koutek! Zatímco maminka a tatínek obědvají, děti si mohou hrát v bezpečném a hravém prostoru, kde budou mít dostatek možností pro nevázanou hru, aniž by přitom vyrušovaly ostatní hosty.

A jak to u nás vypadá? Velmi podobně, jako vidíte na fotografii pobočky v Milánu (výše).
Interiér pro vás ještě ladíme a hned po otevření se můžete těšit na aktuální fotky.